Чартър до Анталия от Пловдив 2025/2026

Чартър до Анталия от Пловдив 2025/2026
Анталия, Турция
BB / HB / ALL / ULTRA ALL INCLUSIVE 7 Нощувки - 8 Дни

Почивката в Турция е гарантирана – храната е пищна, забавленията за малки и големи – разнообразни, топлото време винаги ще бъде ваш приятел. И не забравяйте, въпреки че пакетите са изгодни, съотношението качество – цена е важно.
В съвременна Турция ориенталското не се натрапва. То привлича по модерен и светски начин. От години българите избират да летуват в Турция и това изобщо не е случайно. Срещата между Изтока и Запада може да изглежда вълшебна само на едно място – именно в Турция. 
Страната е прочута с многобройните си курорти, кокетно разположени по изключително дългата й брегова ивица. Където и да отидете, приказката на Ориента винаги е пъстра и омайваща - Белек, Сиде, Бодрум, Кушадасъ, Кемер, Лара, Алания или Анталия.
Прочутото турско гостоприемство ще ви накара да се почувствате наистина специални. Пътешествието е като сладостно парче локум – топи се блажено в устата и вкусът му за дълго не те напуска. 
А времето, отделено за почивка, тече със спокойния ритъм на турска броеница, която ниже мънисто след мънисто..

https://www.onextour.bg/asset/1/page/44/side-onex.pdfДен 1: Пловдив – Анталия

Среща на летище Пловдив за директен чартърен полет до Анталия. Кацане на летището в Анталия и посрещане от представител на фирма партньор.

Ден 2 - 7: Анталия

Свободно време за плаж и почивка. Възможност за посещение на допълнителните екскурзии на място, предложени от фирмата партньор.

Ден 8: Анталия – Пловдив

След закуска освобождаване на стаите и трансфер до Летище Анталия. директен чартърен полет до Пловдив. Кацане на летище Пловдив.

* Програмата е примерна - за настаняване със 7 нощувки *

Пакетната цена е в евро и включва:

• Самолетен билет с директен чартърен полет от Пловдив до Анталия и обратно с включени летищни такси;
• Ръчен багаж до 7 кг. и чекиран багаж до 20 кг.;
• Трансфер летище – хотел – летище;
• Съответния брой нощувки в избрания хотел на съответната база изхранване;
• Медицинска застраховка “Помощ при пътуване в чужбина” със застрахователна компания "Уника" с покритие 10 000 евро и асистанс;

 

Пакетната цена НЕ включва:

• Допълнителни услуги и екскурзии по програмата;
• Разходи от личен характер;
• Застраховка "Отмяна на пътуване" - доплащането е в зависимост от цената на закупения пакет и срока на анулация.
Предлагаме възможност за добавяне на такава в деня на сключване на договора, съгласно условията на застрахователна компания "Алианц";
• Доплащане здравна застраховка за лица от 65 г. до 74 г. – 5 евро / 10 лева;
• Доплащане здравна застраховка за лица от 75 г. до 89 г. – 12 евро / 24 лева;
• Горивна такса – обявява се 21 дни преди полета (ако авиокомпанията наложи такава).

 

Допълнителни екскурзии по райони:

Допълнителни екскурзии от Кемер: ЛИНК
Допълнителни екскурзии от Сиде: ЛИНК
Допълнителни екскурзии от Алания: ЛИНК
Допълнителни екскурзии от Белек: ЛИНК

*Туроператорът не носи отговорност за екскурзии, закупени от други агенции.*

Не можете да решите къде да отидете?

Моля, въведете Вашата информация!
Нашите служители ще се свържат с Вас в рамките на 24 часа.

Колекция (0)